Naprasowanki solwentowe

Jeśli potrzebujesz wykonać wielokolorowy nadruk na odzieży to jedną z metod jest wydruk solwentowy wykonywany na specjalnej folii flex oraz wycinany po obrysie. Warto pamiętać, że technika ta jest stosowane od wielu lat i cieszy się niemalejącą popularnością.

Obecnie nadruk wykonujemy wysokiej jakości ploterem firmy Roland. Wydruki te cechują się bardzo dobrą jakością, super odwzorowaniem kolorów oraz dużą wytrzymałością.

Wydruk solwentowy na folii flex wykonujemy jako pojedyncze naprasowanki lub jako wydruk na metry dla pośredników. Nasza oferta cenowa dostosowana jest zarówno do klientów detalicznych jak i pośredników.

Dzięki tej metodzie można szybko i za atrakcyjne pieniądze wykonać nadruki full kolor. Zdjęcie, grafika czy kolorowe logo – z tą techniką to żaden problem.

Obsługa klientów detalicznych:
– określ rodzaj odzieży na której chciałbyś wykonać nadruk (można również dostarczyć własną) – link do aktualnych katalogów z odzieżą
– prześlij grafikę/grafiki które chcesz umieścić na odzieży – my korzystamy z płatnej bazy grafik – baza grafik
– jeśli poza grafiką chcesz napisy to prześlij to w treści wiadomości
– bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również przygotowanie projektu w programie CANVA. Jest to bezpłatny program umożliwiający wybór grafiki, zdjęcia, czcionki itp. Posiada dostęp do płatnych grafik i pozwala opłacić pojedynczą grafikę którą chcemy użyć.

Obsługa pośredników:
– również możemy zaoferować wydruk pojedynczych projektów, ale jeszcze lepiej cenowo wychodzi wydruk na metry. Drukujemy na mediach szerokości 50cm z faktyczną przestrzenią nadruku (wycinania) na poziomie 45cm.
– od pośredników wymagamy przesłania projektu zarówno graficznego jak zarysu do wycinania. Można przesłać pojedyncze projekty które my powielimy już bezpośrednio w programie RIP.
– po wydrukowaniu i wycięciu wybieramy nadmiar folii i naklejamy folię transportową. Klient otrzymuje gotowy do wgrzania nadruk.